Kursy zawodowe

Zapraszamy Cię już dziś na kurs operatora wózków widłowych!

 

Szukasz pracy i ciągle słyszysz, że brak Ci odpowiednich uprawnień? Weź rozwój kariery w swoje ręce i zgłoś się na szkolenie na operatora wózków widłowych.To niepowtarzalna okazja, by dać sobie szansę na lepszą pracę!

Zrób to dla siebie i swojej przyszłości. U nas uzyskasz, nie tylko uprawnienia kierowcy wózka jezdniowego, ale także - dodatkowo - uprawnienia do wymiany butli gazowych w wózkach.

Oferujemy Ci szkolenie na operatora wszystkich typów wózków jezdniowych. Przygotujemy Cię do obsługi wózków spalinowych, gazowych i elektrycznych. Uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy.

Prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Chcesz wraz ze znajomymi wziąść udział w kursie? Nic prostszego! Przewidujemy upusty dla firm oraz grup zorganizowanych (powyżej 5 uczestników). Każdy kursant otrzyma wszystkie potrzebne materiały do samodzielnej nauki.

PROMOCYJNA  CENA WAKACYJNA TYLKO 299 zł !!!

Nie masz czasu? Boisz siż, że kurs odbierze Ci wolny czas, który możesz poświęci rodzinie lub znajomym? Jesteś w błędzie, o czasie nauki Ty decydujesz!

Gdy ukończysz kurs, zostaniesz umówiony na egzamin z czści teoretycznej oraz praktycznej. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to posiadanie odpowiednich badań uprawniających do kierowania wózkiem widłowym.

Przyjdź już dziś! I przekonaj się sam, że warto dopomóc swojej karierze zawodowej. Czekamy właśnie na Ciebie! Zapisując się na nasz kurs stwarzasz sobie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji niskim kosztem. Stajesz się konkurencyjny na rynku pracy w stosunku do pracowników bez odbytego szkolenia na wózki widłowe.

Kończąc szkolenie uzyskasz od nas zaświadczenie kwalifikacyjne, które możesz wykorzystać w dowolnym zakładzie pracy. Ten dokument uprawni Cię do obsługi danego typu urządzenia, a tym samym podniesie Twoje kwalifikacje.

KURSANCI OTRZYMUJĄ ZAŚWIADCZENIE WYDANE NA PODSTAWIE par.18 ust.2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz,186) Kształcimy na podstawie programu udostepnionego przez AKADEMIĘ UDT nr 747/2014/W-J

Takie zaświadczenie otrzymasz

zaświadczenie

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Zobacz gdzie znajduje się nasz oddział więcej