Kursy zawodowe

Zapraszamy Cię już dziś na kurs operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia ( wózków widłowych ), podestów ruchomych przejezdnych, a także na kursy SEP G1 - elektryczne, G2 - energetyczne, G3 - gazowe!!!

 

Szukasz pracy i ciągle słyszysz, że brak Ci odpowiednich uprawnień? Weź rozwój kariery w swoje ręce i zgłoś się na szkolenie na operatora wózków widłowych.To niepowtarzalna okazja, by dać sobie szansę na lepszą pracę!

Zrób to dla siebie i swojej przyszłości. U nas uzyskasz, nie tylko uprawnienia kierowcy wózka jezdniowego, ale także - dodatkowo - uprawnienia do wymiany butli gazowych w wózkach.

Oferujemy Ci szkolenie na operatora wszystkich typów wózków jezdniowych. Przygotujemy Cię do obsługi wózków spalinowych, gazowych i elektrycznych. Uprawnienia, które u nas otrzymasz ułatwią Ci znalezienie pracy.

Prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników? Chcesz wraz ze znajomymi wziąść udział w kursie? Nic prostszego! Przewidujemy upusty dla firm oraz grup zorganizowanych (powyżej 5 uczestników). Każdy kursant otrzyma wszystkie potrzebne materiały do samodzielnej nauki.

PROMOCYJNA  CENA WIOSENNA NA UPRAWNIENIA UDT TYLKO 699 zł !!!

Nie masz czasu? Boisz się, że kurs odbierze Ci wolny czas, który możesz poświęcić rodzinie lub znajomym? Jesteś w błędzie, o czasie nauki decydujesz Ty!

Gdy ukończysz kurs, zostaniesz umówiony na egzamin z części teoretycznej oraz praktycznej. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to posiadanie odpowiednich badań uprawniających do kierowania wózkiem widłowym.

Przyjdź już dziś! I przekonaj się sam, że warto dopomóc swojej karierze zawodowej. Czekamy właśnie na Ciebie! Zapisując się na nasz kurs stwarzasz sobie możliwość podniesienia swoich kwalifikacji niskim kosztem. Stajesz się konkurencyjny na rynku pracy w stosunku do pracowników bez odbytego szkolenia na wózki widłowe.

Po zdanym egzaminie przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego otrzymasz zaświadczenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu i trybu przedłużania okresu ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych

Takie zaświadczenie kwalifikacyjne otrzymasz:

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.
Zobacz gdzie znajduje się nasz oddział więcej